SesliAyparcasi.Com Sesli Chat, SesliSohbet, Sesli Siteler

3Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat

Slm Degerli Kurlanıcılarım...

Sizlere Bugünki Mekale Yazımda SesliChat'ten Bahsedecegim Bildiginiz Gibi Sesli Chat 1997 Yılında Türkiye'de Sizlerin Sohbet Chat Yapmabilmesi İçin Genişletilmiş Bir Wortpres Sistemiydi Gectigimiz Yıllarda Dahada Gelişerek Portal Panel Olarak Sizlere Hizmete Sunuldu.

SesliChat Nedir.?

SesliChat Dünya'nın Tüm Ülkelerinden Giriş Yapılıp Sohbet Edilebilen Bir Portaldır. SesliChat Yurtdışı Ve Türkiye'de Kurlanılan Bir Sohbet Aracıdır Sizlerin Ailesi İle Bile Teretdütsüz Girip Seviyeli Sesli Chat Yapabileceginiz Tek Ortamdır Ve Sizlerin Özel Odaları Bulunmaktadır ÖRNEK: Turkçe Play, Sohbet, İzdivaç, Oyun, Yarısma, İslam, Hetelden, Şiir, Türkiyem, Siyaset, Gibi Daha Onlarca Odayı İçinde Barındıran Bir Sohbet Platformudur.

SesliChat Giriş.?

SesliChat Giriş'i İçin Öncelikle Google Arama Motoruna Sesli Chat Yazarak Orda Acılan Sesli İçerikli Begendiginiz Bir Siteye Tıklayarak Giriş Sayfamız Açılacaktır Ordaki Girişlerden Misafir Üye Yetkili Girişleri Göreceksiniz İster Üye Olarak İster Misafir Olarak Sitemize Giriş Saglayın Ve Ardından Karsınıza Cıkacak Olan ACTİVEX Sayfasın'dan Activex İmdirerek Sitemizin Odalarına Baglana Bilirsiniz.

Sitemiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Aşagıdaki Bilgileri Kurlana Bilirsiniz.

Skype: melda.10

İnternet: www.sesliayparcasi.com 

Not: Bu Mekale Yazısı SeslAyparcası.com Seocusu Dilemma Tarafından Yazılmıstır Kopyalanması Veya Cogaltılması Durumunda Google Tarafından Spam Olarak Cezalandırılıcaksınız. Hos Sohbetler Dileriz.

Yazar :
09 Ara 2016
2094 Görüntüleme

Tags:


Kankam
24/12/2016 13:56

Tşkederim Yorumların için .))

Cevapla
Emine Bozcan
17/12/2016 13:14

Sesli sohbet

Cevapla
Soner Yıldız
11/12/2016 21:27

selam arkadaşlar Gercekten güzel bir acıklama yapmış arkadaşımız yürekten teşekkür ederim ellerine yüreğine sağlık sesliayparcasi ailesinede şükranlarımı sunarım..

Cevapla
Melda Öz
11/12/2016 01:12

Www.sesliayparcasi.com ailesi olarak mutluluklar dileriz bu açıklamayı yapan kardesişmede sonsuz tskLer

Cevapla
umutcan
09/12/2016 22:48

Bir şeyi yapmak için, onu çok sevmelisiniz. Bir şeyi sevmek için, ona delicesine inanmalısınız. işde okadar varmı aksini söyleyen ...

Cevapla
Gönder