SesliAyparcasi.Com Sesli Chat, SesliSohbet, Sesli Siteler

3Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Sohbet Nasıl Yapılır?

Slm Degerli Kurlanıcılarım..

Ses; herkesin bildiği sözlük anlamına göre akciğerlerden gelen havanın konuşma organlarından geçerken titreşime dönmesi ve duyma organımız olan kuşağın algılayabileceği bir titreşimdir. Ses hayatımızda çok önemli olan iletişimi sağlamamıza yardımcı olan sözlü iletişim için gerekli sözcükleri oluşturmamızı sağlar.

Chat; hayatımıza ilk mirc programları olarak hayatımıza girdi. Bildiğiniz gibi mirc sohbet odaları yalnız yazılı sohbet yapabileceğiniz portallardı. Yazılı sohbet ederek kendimizi rahat bir şekilde ifade etmekte zorluklar yaşanıyordu. Sonuç itibari ile ses ve ses toplamalarından yardım almadan yapılan yazılı iletişimde oldukça yanlış anlaşılmalar oluşması kaçınılmaz.

Bu ihtiyaçlardan belirlenen eksikler ile yeni yapılanmalar ve iyileştirilmeye gidilmesi şart olmuştur. Hızla Gelişen teknoloji ile yazılımlıların harekete geçerek yenilikler yapmaya başladılar. Sonuç olarak ortaya çıkan bu gün hepimizin bildiği sesli chat odaları olmuştur. Sesli chat odaları; yazılı sohbet edebileceğiniz gibi sohbete bağlandığınız bilgisayarın mikrofon özelliği olması ile mikrofon tıklayarak istediğiniz ve dilediğiniz gibi sözlü olarak iletişim kurabilir, duygu ve düşüncelerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Sesli Chat yapabilmeniz için gerekli olan şey ise çok basit. Bu gün hemen hemen hepimizin elinin altında bulunan herhangi bir internet bağlantısı ve sesli sohbet sitesine giriş yapabileceğiniz bir bilgisayar yada aynı işlevi gören herhangi bir cihaz yeterli olacaktır.

Cihazınızın internet bağlantısını kurup bu bağlantıdan emin olduktan sonra yapmanız gereken giriş yapacağınız tarayıcıya giriş yapmak istediğiniz seslichat sitesinin ismini yazarak sitenin ana sayfasına bağlanacaksınız. Sitenin ana sayfası üzerinde sohbete başla kısmında olan ‘ Giriş Yap ‘ butonuna tıklayarak sohbet odalarına bağlanabilirsiniz.

Bu aşamalardan sonra yapmanız gereken tek şey sınırsız eğlence ve sohbetin tadını çıkararak yeni çevreler ve ortamlar kurmak. Arkadaşlarınız yeni kuracağınız dostluklar ile muhabbetinizi edebilecek cihazınızın mikrofon ve kamera özelliğinin olmasıyla ise sesli ve hatta görüntülü sohbet edebileceksiniz.

Sesli Sohbet sitelerine misafir girişinden girerek sohbet edebileceğiniz gibi üye olarak sohbetinizi devam ettirebileceksiniz Hatta üye olarak giriş yaptığınızda üyeliğin verdiği avantaj ve olanaklardan faydalanarak sohbetinizin keyfini çıkaracaksınız.

Sesli Chat sohbet odalarında yapmanız uymanız gereken tek kural ( eğer site yönetimi tarafından belirlenmiş özgün kurallar yoksa ) sevgi, saygı çerçevesi içerisinde sohbetinizi etmek olacaktır.

Sitemiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin İletişim Adresimiz.

Skype: melda.10

İnternet: www.sesliayparcasi.com

NOT: Bu Mekale Sesliayparcası Seo Uzmanı DiLeMMa Tarafından Yayınlanmıstır Kopyalanması Veya Cogaltılması Durumunda Google Tarafından SPAM İle Cezalandırılacaksınız Hoş Sohbetler Dileriz.

 

Yazar :
11 Ara 2016
3030 Görüntüleme

Tags:


hakan
04/01/2017 14:12

neşe buldum mutlu oldum tek site sesliayparçası

Cevapla
çetin
24/12/2016 13:47

bazen seninle konuşmak iyi geldi diyebileceğin dost ve arkadaşlarının olması cok önemli

Cevapla
Emine Bozcan
17/12/2016 12:56

SizLerde Bu GuzeLLikten FaydanLanmak IStiyorSaniz HerkeSe Bu AiLe GIbi SiCak Ortamabekleriz...

Cevapla
Melda Öz
17/12/2016 12:49

Kaliteli sohbet ve eğlence arıyan tüm arkadaşlarımızı bekleriz....

Cevapla
tahsin akyol
11/12/2016 22:33

heyacan müzik sohbet arıyorsanız www.sesliayparcasi.com ziyaret edniz tşklr

Cevapla
ELİF
11/12/2016 20:37

samimi sıcak bir ortam arıyorsanız dgru yerdesiniz

Cevapla
pasajero
11/12/2016 18:37

anlamlı ve ve doslukların kurulduğu sevgilerin yeşerdiği bir ortamda olmaktan dolayı mutlu ve huzurluyum sevgilerimle

Cevapla
Gönder