SesliAyparcasi.Com Sesli Chat, SesliSohbet, Sesli Siteler

3Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliChat Tanıtım

Slm Degerli Kurlanıccılarım..

Teknolojik gelişmelerin hızla sürdüğü dünyada hemen hemen her evde bulunan bilgisayar ve iletişim araçlarının başında gelen internetin günümüz koşullarında ceplerimize girebilecek düzeye gelmesi ile ilk sırada gelen iletişim aracımız halini almıştır.

Yoğun iş temposu, fazla çalışma saatlerinin maalesef ki hayatımıza vurduğu sekteyi bu muhteşem buluşlarla en aza indirgeyebiliyoruz. İnternet sayesinde gelişen yeni iş sektörleri birçok kişiye iş istihdamı sağlarken alış veriş, haberleşme ve birçok işlemimizi halletmek için elimizin altında bulunan internet üzerinden istediğimiz yer ve saat te işlem gerçekleştiriyor ve böylece iş temposunda kaybettiğimiz zamanı hızlıca ve hesaplıca en önemlisi zahmetsizce tolere edebiliyoruz.

Tabi ki bu avantajlarının yanında dezavantajlarının hiç olmadığı savunulamaz. Elbette ki günümüzün en çok kullanılan teknolojik cihazları içerisinde yer alan bilgisayar ve bağlantı sağladıkları internetin kişilerin sosyalleşmesine, monotonluk yaşamasına, sosyal ilişkilerden uzaklaşmasına ve en önemlisi insanın kendini gerçekleşmesi için ihtiyacı olan sevgi, ilgi, iletişim gibi ihtiyaçlar hiyerarşisinin ikinci sırasında yer alan bu ihtiyaçlara karşılık gelebilecek durumlardan uzak kalmak, ne yazık ki insanlar üzerinde olumsuz sonuçlar yaratmaktadır.

Bu problem karşısında çalışan araştırmacılar bilgisayar başında çalışırken de sosyalleşe bilinecek ve hatta yeni arkadaşlıklar dostluklar kurulabilecek yeni teknolojik ortamlar tasarlamak için kolları sıvamışlar ve sesli chat ortamlarının tasarlamışlardır.

Sesli Chat portalların da ; arkadaşlarınız, dostlarınla ayrı ortamlarda, aynı sohbet odasına giriş yaparak bir araya gelebilecek , sesli ve kamera açarak görüntülü görüşe bilecek imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda bu portallarda yeni arkadaşlık edine bilir, dostluklar kurabilir, duygu düşünce ve fikirlerinizi paylaşarak farklı kültürler tanıyabilirsiniz.

Sitemiz İle İlgili Dahaylı Bilgi için Aşagıdaki İletişim Adresimizi Kurlana Bilirsiniz,

Skype: Melda.10

İnternet: www.sesliayparcasi.com 

NOT: Bu mekale yazısı sesliayparcası.com seo uzmanı DiLeMMa tarafından yayınlanmıstır kopyalanması veya çogaltılması durumunda google tarafından SPAM ile cezalandırılırsınız. sohbet sohbetler dilerim,

Yazar :
10 Ara 2016
2913 Görüntüleme

Tags:


çetin
24/12/2016 13:49

başarılarınızın devamını dilerim herşey harika

Cevapla
alptuğ yıldız
11/12/2016 22:35

sevgi saygı kardeşlik dostluk Arkadaşlık istiyorsan sesliayparcasi.com tabikii

Cevapla
ELİF
11/12/2016 20:43

yorgun gelince tek dinlendiğim adres www.sesliayparcasi.com

Cevapla
SIR
11/12/2016 18:58

tüm renkleri bir odada bir araya getirmenizden dolayı çok teşekkür ederim iyi varsınız sevgiler

Cevapla
mavi
11/12/2016 18:55

selamlar sohbetin ve dostluğun bir arada yaşandığı bu yeri çok sevdim umarım her zaman böyle kalır

Cevapla
pasajero
11/12/2016 18:35

herkese hoş sohbetler dilerim.güzel ve eğlenceli bir yer.burada mutluyum.emeği geçenlere çok teşekkür ederim

Cevapla
Melda Öz
11/12/2016 00:31

Kaliteli Sohbetin Tek Adresi Sesliayparcasi.com Sitemize Hoş geldiniz...

Cevapla
hakan
10/12/2016 20:27

sevgi saygı çerçevesinde beraber eglenip hoş sohbet etme dilegiyle sizleride sesliayparçası sesli görüntülü chat sitemize bekleriz

Cevapla
Gönder